MENÜ

Sağlık Üniforma Medikal Formalar Hakkında Ki Bilgileri Sizlerle Paylaştı.

Forma Hemşire


Günümüzde sağlık sektöründe çalışan değerli personellerimiz için çalışma koşullarını konforlu hale getirmek, yoğun çalışma da iş yüklerini bir nebze azaltmak için medikal hemşire önlükleri üretilir.


Sağlık sektörünün en değerli çalışanlarından biri olan hemşireler için son teknolojiyle üretilmiş kaliteli ve konforlu kıyafetler son derece önem arz etmektedir. Forma hemşire kullanılan kumaş rahatlığı, terletmez özelliği ve şıklığı özenle ve titizlikle çalışılması geren özel bir üründür.


Medikal Hemşire Formasının Özellikleri


Yoğun bir şekilde çalışan sağlık personelleri için medikal teknoloji sektöründe yapılan birçok yenilikle konforlu ve şık ürünler üretimi oldukça yaygındır. Hemşire formalarının tamamen terletmez özelliğe sahip alpaka kumaştan üretilmesi gerekir.


Kişiye özel tasarımlar ve çeşitli model seçeneği imkânı geniş bir potansiyele sahiptir. Talep ve İsteğe göre tasarlanabilir ve renk seçeneğinin olması medikal hemşire formalarını, ister takım isterseniz alt ve üst farklı modellerden kombinleyerek daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.


Formalarda Aranması Gerekenler


Forma hemşire üzerine nakış yapılarak hemşirelerinin ismi yazılarak hastane de ortamında bakım ve temizlik gibi konularda ürünlerin karışmasının önüne geçilmektedir. Ürünleri seçerken şıklığı kadar konforu ve kalitesi de oldukça önemlidir.


Çünkü aldığınız ürün sık kullanılan ve temizlenen bir ürün olduğu için yıpranma payı oldukça yüksektir. Sık kullanılan forma hemşire kalitesi düşük işçiliği kötü tercih edildiğinde kısa sürede yıpranacak ve bütçenize zarar verecektir. Bundan dolayı kaliteli üretim yapan firmalar önceliğiniz olmalıdır. Hemşire formalarının birinci sınıf kalitede kumaştan olması şarttır.


Medikal Forma Çeşitleri Hakkında


Hemşire formalarıyla bütünlük sağlayan yan ekipmanların da uyum içinde olması sağlık personelimizin motivasyonu açısından oldukça önemlidir. Aynı zamanda özellikle uzun zaman yoğun ve tempolu şekilde çalışan personelin her daim temiz ve şık görünmesi hasta ve hasta yakınlarında olumlu bir izlenim bırakır. Kadın ve erkek modelleri, desenli ve desensiz seçenekleri v yaka, d yaka, zarf yaka gibi birçok seçeneği bulunur. Kolay ütülenir olması ve leke tutmaması önemli bir noktadır.


Zaman değerli fakat sağlık çalışanlarımız ve hemşirelerimiz için hayat kurtarmak daha da önemli. Zamanı iyi kullanmak kullanım kolaylığı açısından forma hemşire için daha da önemli bir noktadır. Bu ince noktaları firmalar titizlikle çalışmalı ve hizmete sunmalıdır.


Medikal Formaların Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?


Satın almış olduğunuz medikal hemşire formasının kullanım sırasında oluşabilecek kısa süreli bozulma ve yıpranma hususunda bakımlarının yapılması gereklidir. Sağlık çalışanlarının talep ve arzularını yerine getirmek, günümüz koşullarında hijyen ve titizliğin öneminin ehemmiyetini düşünürsek olukça önemlidir. Yapılan çalışmalarda bu gibi konularda özellikle hizmet sektörün de ki sağlık çalışanlarını olumsuz yönde etkiler.


İşini profesyonel ekipmanlarla yapan firmalar ürün satış sonrası her daim destekte bulunmalı. Ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda bulundurmalıdır. Sizler de kaliteli hizmet almak ve ürünlerimizi görmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

  • Teknik servis hizmeti sunuyoruz.
  • İlgili ve kalabalık satış ekibimiz var.
  • Her ürünü değil sadece seçilmişleri satıyoruz.
  • 1967'de kurulmuş bir firmayız.
  • Sizi çok önemsiyoruz.
  • Samimiyetle çok çalışıyoruz.
  • İstediğiniz gibi çok hızlıyız.
  • Telefon desteği sunuyoruz.
  • %100 müşteri memnuniyeti uyguluyoruz.
  • Memnun olmadıklarınızı hemen satıştan kaldırıyoruz.