MENÜ

Hemşire Forması Bu Kadar önemli Yapan Detaylar Nelerdir?

Hemşire Forması


Hemşireler sağlık alanının her sahasında önemli bir konumu olan meslek elemanlarıdır. Birden fazla hasta ile ilgilendiklerinden dolayı onların da kişisel hijyeni oldukça önemlidir. Bu hijyeni sağlayarak hem kendilerini hem de sağlık kuruluşu dışında temas ettikleri bireyleri koruyabilirler.


Çalışmaları esnasında mikrop, kimyasallar ve vücut sıvıları ile birebir temas halinde olan hemşirelerin hemşire forması giyinmeleri gerekir. Bu formalar ile hem mesleki kimlikleri belirlenir hem de çalışma ortamına uyum sağlanır. Hemşire formaları, hastane ve diğer tüm sağlık kuruluşlarında görevli olan hemşire, ebe ve benzeri sağlık çalışanları için tasarlanmış özel kıyafetlerdir.


Hemşire Formalarının Özellikleri Nasıl Olmalıdır ?


Hemşireler, çalıştıkları kurumda resmi resmi ve çalışma şartlarına uygun olarak forma giyinir. Bu formalar çalıştıkları tıp alanına göre değişiklik gösterebilir. Fakat tüm hemşire formalarının hastaya müdahale, pansuman, kalp masajı gibi acil durumlarda ve ilk yardım eylemlerinde aktiviteleri destekleyecek elastikiyet özelliği olmalıdır. Ayrıca bu formaların hijyeni sağlayabilen yapıda olmaları gerekir. Sahada aktif çalışan hemşirelerin vücutlarına kimyasalların, mikroorganizmaların ve enfekte materyallerin bulaşması bu giysiler ile büyük ölçüde engellenebilir.


Bunun dışında üretilen hemşire forması kolay eskimeyen, terletmeyen, leke tutmayan ve deforme olmayan nitelikteki malzemelerden üretilmelidir. Üretilen bu formaların alt ve üst kısımları aynı beden ölçülerinde ve birbirleriyle uyumlu olmalıdır.


Hemşire Forması Seçerken Bunlara Dikkat Edin


Siz de bir sağlık çalışanı iseniz ve forma almanız gerekiyorsa dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. İster ilk kez forma alın ister yenileyin hemşire formlarının kullanımı hakkında az çok bilgi sahibisinizdir. Sağlık çalışanlarından özellikle hemşireler kan almak, tansiyon ölçmek veya pansuman yapmak için sürekli eğilirler.


Yatakta yatan hastaya müdahalede de eğilmek gerekir. Bu durumda hemşireler için en önemli kural bel bölgesi rahat ve kullanılabilir bir forma seçmektir. Hemşire forması alırken rahat bir forma seçmeniz iş performansınızı yükseltecektir. Bunun dışında çalıştığınız servise uygun renkte forma almalısınız. Yoğun bir serviste görev alıyorsanız cepli forma almanızı tavsiye ederiz.


En Kaliteli Hemşire Formalarına Uygun Fiyatlarla Sahip Olun


Hemşire formaları alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini belirttik. Eğer yıllar boyu kullanacağınız kaliteli bir formaya sahip olmayı istiyorsanız hemen firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Kumaş yapısı, beden ölçüleri ve forma kalıpları hakkında bilgi almayı isterseniz bizi aramanızdan memnuniyet duyarız. Yıllarca üzerinizde taşıyacağınız formaları en kaliteli malzemelerden özenle ve en şık şekilde üretiyoruz.  


Ürettiğimiz her hemşire forması için kullanım garantisi veriyoruz ve bu formaları siz değerli sağlık çalışanlarına en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Farklı renklerde, takım halinde, cepli ya da cepsiz binlerce farklı seçeneği olan hemşire formaları ve diğer tüm forma, üniforma, boneler için firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız her çeşit formaya en uygun maliyetle ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

  • Teknik servis hizmeti sunuyoruz.
  • İlgili ve kalabalık satış ekibimiz var.
  • Her ürünü değil sadece seçilmişleri satıyoruz.
  • 1967'de kurulmuş bir firmayız.
  • Sizi çok önemsiyoruz.
  • Samimiyetle çok çalışıyoruz.
  • İstediğiniz gibi çok hızlıyız.
  • Telefon desteği sunuyoruz.
  • %100 müşteri memnuniyeti uyguluyoruz.
  • Memnun olmadıklarınızı hemen satıştan kaldırıyoruz.