MENÜ

Hastane Forması Nedir?

Hastane Forması


 Sağlık alanında en çok hizmet veren kurum olan hastanelerde farklı alanlarda sağlık çalışanları bulunur. Bu alanlarda giyilen formalar farklı renklerdedir. Bunun sebebi personelin hangi serviste çalıştığını anlamaktır. Örneğin doğumhane, çocuk servisi, radyoloji ve ameliyathane gibi bölümlerde farklı sağlık çalışanları hizmet verir.


Bu kişilerin giydikleri formalar hem farklı renkte hem de hastane telaşı içerisinde rahatça faaliyet gösterecekleri türden olmalıdır. Farklı hastane forması çeşitleri ile sağlık çalışanlarının hem şık hem de konforlu olması sağlanabilir. Öte yandan bu kıyafetlerin uzun süreli kullanım için kaliteli kumaşlardan üretilmiş olması ve tahriş yapmamasına dikkat edilmelidir.


Hastane Forması Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar


Hastane çalışanları için tasarlanan ve üretilen formaların, onların kullanımını tamamen destekleyecek niteliklerde olması gerekir. Bir hastane formasında aranacak ilk özellik personelin içinde rahat hareket edebilir olmasıdır. Acil durumlarda hızlı olması gereken personellere uygun tasarlanan formalarla en yüksek performans alınabilir.


Ayrıca kumaş yapısı rahatsız edici olmamalı, pamuk oranı yüksek kumaş türü tercih edilmelidir. Personelin giyeceği forma kalıbının uyumlu olması da gerekir. Hastane forması konusunda ikinci önemli konu ise çıtçıt ve düğme bulunmasıdır. Bu özelliğe sahip formalar hızlıca giyilip çıkarılabilir. Bu sayede vaktinin her dakikası önem arz eden sağlıkçılara zaman tasarrufu sağlanır. Kısacası hastane forması seçerken kalıp ve kumaş önemli noktalardır.


Farklı Model ve Renklerde Hastane Formaları


Hastaneler geniş kapsamlı çalışma alanlarıdır. Birçok farklı hizmet veren hastanelerde doktor, hemşire, hasta bakıcı, radyoloji uzmanı gibi meslek dallarından çalışan bulunur. Her çalışanın hitap ettiği hasta grubu farklı olduğundan bulundukları serviste de farklı forma çeşitleri tercih edilebilir. Örnek verilecek olursa çocuk servisinde pembe-mavi forma ya da hayvan figürlü formalar oldukça revaçtadır.


Bu formaları seçmek, hastanenin verdiği hizmet kalitesini de arttırır. Hastalara onların değerli olduğunu hissettirir ve imaj yaratır. Bunun dışında hastane forması seçiminde gereksinime göre cepli modeller de tercih edilebilir. Ve farklı renklerde seçilen formalar hastanın servis çalışanını bilmesini ya da hatırlamasını sağlar.


Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Hastane Formaları


Elbette forma tercihi yaparken çalışanların beden ölçüleri de önemlidir. Sağlık çalışanının en iyi hizmeti verebilmesi için, içinde rahat hissettiği ve aktif hareket edebildiği bir forma için biz varız. Hastane çalışanlarının vücutlarına tam oturacak hastane forması çeşitleri için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz renkte ve modelde; çıtçıtlı, düğmeli, cepli formaları en uygun fiyatlarla bizlerden satın alabilirsiniz.


Sağlık çalışanlarının son zamanlarda verdiği emekleri göz önünde bulundurarak bizler forma fiyatlarını minimum seviyeye düşürdük. Firmamızın emekçi sağlık personelleri için son kalite kumaşlardan imal edilmiş formalarını en uygun fiyatlarla beğenilerinize sunuyoruz. Yıllar boyu kullanabileceğiniz, terletmeyen ve düşük maliyetli bu formalara sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

  • Teknik servis hizmeti sunuyoruz.
  • İlgili ve kalabalık satış ekibimiz var.
  • Her ürünü değil sadece seçilmişleri satıyoruz.
  • 1967'de kurulmuş bir firmayız.
  • Sizi çok önemsiyoruz.
  • Samimiyetle çok çalışıyoruz.
  • İstediğiniz gibi çok hızlıyız.
  • Telefon desteği sunuyoruz.
  • %100 müşteri memnuniyeti uyguluyoruz.
  • Memnun olmadıklarınızı hemen satıştan kaldırıyoruz.