MENÜ

Hamile Hemşire Forması Nasıl Olmalıdır?

Hamile Hemşire Forması


Hamile hemşire forması dediğimiz zaman akla hemen daha bol kıyafetler gelir. Normal hemşire formalarının yanı sıra hamilelerin kullanmış olduğu formalar daha salaş ve esnek yapıda olmalıdır. Bu şekilde üretilen formaların hamile hemşireler tarafından alınması ve de kullanılması oldukça önemlidir. Göbek büyüklüğü de göz önünde bulundurulmalıdır.


Hemşireler hastanelerde giyecekleri formaları bu duruma göre almalıdır. Özenildiği takdirde doğru formayı almış olacaklardır. Bu bağlamda her türlü esnek forma hamile hemşireler tarafından kullanıma uygundur. Hamilelere özel olarak üretilen formalar da mevcuttur. 


Hamile Hemşire Forması Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Hamile hemşirelerin gün boyu ayakta durması ve diğer hemşirelere oranla daha çok yoruldukları aşikardır. Bu sebeple de giyecek oldukları hamile hemşire forması alırken dikkat etmeleri gereken bazı detaylar vardır. İlk önce bu formaları alırken kaliteli bir yapıda olmalarına dikkat etmelerinde fayda var. Bunun dışında en önemli detay olan formanın bol ve dökümlü olması da hamileleri gün boyu rahat ettirecektir.


Hamilelerin kilosuna uygun bir şekilde üretilen bu formaların hamile hemşireler tarafından temin edilip giyilmesi de son derece önemlidir. Üst tarafın olabildiğince bol, pantolonun ise yine o şekilde bol ve salaş olması hareketleri kısıtlamayacak ve gün boyu rahat olunmasını beraberinde getirecektir. 


Hamile Hemşire Forması Alımında Yapılan Yanlışlar


Çoğu insan hamile hemşire forması alırken hatalı davranışlarda bulunurlar. Öncelikle hiç kilolarını hesaba katmadan forma alırlar ve bu durum son derece yanlıştır. Dar alınan her forma hamilelerin vücuduna yapışacak ve her türlü faaliyeti kısıtlayacaktır.


Gerçekleştirilen bir diğer yanlış ise formanın fiyatının ucuzluğuna bakılarak forma alınmasıdır. Fiyata bakılarak alınan her bir forma kalitesiz olabilir ve birkaç günlük kullanımın ardından rengi vs. solabilir.


Hamile Hemşire Forması Modelleri


Hamile hemşire forması modellerine baktığımız zaman çok çeşitli kategori ile karşılaşırız. Burada V yaka, bisiklet yaka, uzun kol, kısa kol ve daha pek çok model forma mevcuttur. Bu formaları hamile hemşireler kendi Kilolarını da dikkate alarak zevkleri doğrultusunda alabilirler.


Her türlü modelin kendi içinde farklı renkleri de mevcuttur. Beyaz, bordo, yeşil bu renkler içinde en çok tercih edilenlerdir.


Hamile Hemşire Forması Fiyatları


Hemşire forması fiyatlarına baktığımız zaman diğer sağlık çalışanları formaları ile aynı fiyat aralığında olduklarını söyleyebiliriz. Yine diğer formalarda olduğu gibi bu formaların fiyatlarını belirleyen bazı hususlar vardır. Kaliteli, bilinen bir markaya ait olan formalar biraz daha yüksek maliyetli olur. Ancak bu yüksek maliyetli durumundan kasıt alınamayacak derecede olması değildir.


Üretilen her türlü hemşire forması bütçeye uygun bir şekilde satışa sunulur. Alacak olan hemşireler gayet uygun fiyatlara istediği modeldeki formaya sahip olabilir. Aynı zamanda hamile hemşire formalarına ve daha pek çok formaya firmamız üzerinden de güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Formun Üstü

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

  • Teknik servis hizmeti sunuyoruz.
  • İlgili ve kalabalık satış ekibimiz var.
  • Her ürünü değil sadece seçilmişleri satıyoruz.
  • 1967'de kurulmuş bir firmayız.
  • Sizi çok önemsiyoruz.
  • Samimiyetle çok çalışıyoruz.
  • İstediğiniz gibi çok hızlıyız.
  • Telefon desteği sunuyoruz.
  • %100 müşteri memnuniyeti uyguluyoruz.
  • Memnun olmadıklarınızı hemen satıştan kaldırıyoruz.