MENÜ

Erkek Hemşire Forması

Erkek Hemşire Forması


Erkek hemşire forması alanında pek çok modeli bünyesinde barındırır. Forma dediğimiz zaman ise önlüğün dışında yer alan üst kazak ya da tişört, alt pantolon olarak düşünebiliriz. Üst parça her zaman bol ve rahat kumaştan üretilir. Uzun kollu ya da kısa kollu olarak üretilecek olan bu formaların pantolon kısmı ise yine salaş diyebileceğimiz tarzda bol kesimdir.


Bol kesim pantolonlar ise erkek hemşireler tarafından da çokça sevilir. Böylesi formaların kullanımı ise her mevsime uyumludur. Her mevsime uyumlu olması ise özellikle yaz aylarında erkek hemşireleri terletmez ve vücudu sıkmaz. Vücudu sıkmayacağı için rahatlıkla kullanılabilir.


Erkek Hemşire Forması Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 


Erkek hemşireler de en az kadın hemşireler kadar rahat forma giymeyi isterler. Rahat formanın alınabilmesi için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalar ilk önce kaliteli ve rahat kumaşın seçilmesinden geçer. Seçildikten sonra ise alanında en iyi erkek hemşire forması ürününün alınmasında önemli bir adım atılmış olur.


Fiyatın ucuz oluşuna aldanıp bir forma alınmamalıdır. Alındığı takdirde oldukça yanlış bir durum yapılmış olur. Formalar kategorisinden en değerli ürünün alınabilmesi için derin bir araştırma içine girilmesi gerekir. Girilmediği zaman alınacak olan hemşire forması çok zaman geçmeden kullanılamaz hale gelecektir. Uzun süre forma kullanıp hiç eskimesin istiyorsanız tüm bu kurallara riayet etmelisiniz. 


Erkek Hemşire Forması Ürününde Modeller


Erkek hemşire forması ürününde pek çok model vardır. Bu modellere V yaka, bisiklet yaka, uzun kol, kısa kol, yarasa kol gibi seçenekler örnek verilebilir. Var olan bu modelleri hemşireler kendi isteklerine göre temin ederler. Alınacak olan formanın kumaşının penye rahatlığında olması şarttır. Penye rahatlığında olan kumaşlar diğer kumaşlara oranla daha kullanışlı olur.


Bu kullanışlı durumu ise birkaç sene kullanımı da beraberinde getirir. Eğer erkek hemşireler bu konuda duyarlı olursa alacakları forma modellerine de dikkat ederek alırlar. Örneğin bir firmada alınacak olan model her ne olursa olsun ilk olarak vücuda tam oturup oturmadığına bakılır. Vücuda dar gelen ve çok sıkan formalardan olabildiğince uzak durulur. 


Erkek Hemşire Forması Fiyatları


Hemşire formalarında belirli birtakım fiyat değerleri vardır. Erkek hemşire forması ürününde de fiyatları etkileyen bazı hususlar vardır. Bu hususlara formanın kalitesi, dokusu, markası örnek verilebilir. Her ne kadar fiyatı belirleyen durumlar olsa da genel anlamda bakıldığı zaman fiyatların bütçeye uygun olduğunu görebiliriz.


Formalardan alacak olan hemşireler ekonomik anlamda gayet rahat bir şekilde istedikleri formalara sahip olabilirler. Alanında en iyi formayı alacak olan erkek hemşireler fiyata dikkat etmeksizin istedikleri formaları alırlar. Dolayısıyla biz burada yer alan formalar için uygun fiyatlı tabirini kullanabiliriz. Bu formalara firmamız üzerinden de güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Formun Üstü


Formun Altı


 

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ?

  • Teknik servis hizmeti sunuyoruz.
  • İlgili ve kalabalık satış ekibimiz var.
  • Her ürünü değil sadece seçilmişleri satıyoruz.
  • 1967'de kurulmuş bir firmayız.
  • Sizi çok önemsiyoruz.
  • Samimiyetle çok çalışıyoruz.
  • İstediğiniz gibi çok hızlıyız.
  • Telefon desteği sunuyoruz.
  • %100 müşteri memnuniyeti uyguluyoruz.
  • Memnun olmadıklarınızı hemen satıştan kaldırıyoruz.